fbpx

Матч чемпіонату України з футболу зупинений через вибyxи на полі (відео)

Матч 32-го туру чемпіонату України в Прем’єр-лізі між “Дніпром” і “Волинню” був зупинений за рахунку 1:0, через те, що фанати господарів закидали футболістів петардами. Інцидент стався на 3-й хвилині другого тайму на стадіоні “Дніпро-Арена”.

Один із вибухів піротехнічного виробу прогримів прямо під ногами воротаря “Волині” Романа Жмурка, після чого головний арбітр зустрічі Іван Бондар вирішив завершити матч, незважаючи на всі протести спортсменів. Скоріш за все “Дніпру” буде зараховано технічну поразку.

Крім того, як повідомляє на своїй сторінці в Facebook Роман Синіцин, ультрас “Дніпра” спалили портрет власника команди, Ігоря Коломойського.