Світ
Красуні офіціантки топлес: у Берліні відкрився ню-ресторан (фото)

Гостям, які не хочуть повністю приходити роздягненими, пропонують безкоштовний напій за умови, що вони прийдуть.

У Берліні відкрився новий незвичайний ресторан, в якому всі відвідувачі та обслуговуючий персонал ходять напів, а деякі й зовсім голі. Заклад працює під гаслом “гаряча їжа”, передає Mirror.co.uk. Нове місце викликало шалений успіх у місцевих жителів і туристів. В ресторані під назвою “Eaterie” вважають, що одяг, це зайвий елемент у прийнятті їжі.

Люди без неї почуваються набагато розкутіше і вільніше. У перший тиждень відкриття місце відвідали і відомі люди. Німецька актриса Міхаела Шафер і зірка Playboy Сара Жоель, вони також відзначили новий заклад і прийшли напівроздягненими.

У перші дні відкриття їжа та напої були безкоштовними, оскільки всі приходять абсолютно голими і гроші покласти нікуди. “Коли щось пропонують безкоштовно, ми хочемо взяти в цьому участь. У нас немає проблем з роздяганням”, – розповіли одні з відвідувачів. Гостям, які не хочуть повністю приходити роздягненими, запропонували безкоштовний напій за умови, що вони прийдуть топлес. Шеф-кухар ресторану і колекціонер творів мистецтва 37-річний Карл Кінскі сказав: “Оголення приносить розкутість. Для мене це мистецтво, а я підтримую будь-яку форму”.

Читайте також:НАПІВГОЛІ ТА ЩАСЛИВІ: У КИЄВІ ПРОВЕЛИ ВОДЯНУ БАТАЛІЮ (ФОТО)

ню ню1Джерело.

Related Post

facebook