fbpx

Італія обіграла Швецію і гарантувала собі місце в плей-офф (відео)

Єдиний гол в кінці зустрічі забив Едер

У матчі другого туру групового етапу Євро-2016 збірна Італії обіграла команду Швеції. Матч в п’ятницю пройшов в Тулузі і завершився з рахунком 1:0 на користь команди Антоніо Конте.

У першому таймі команди не створили небезпечних моментів. Златан Ібрагімович був надійно перекритий, і італійці не особливо бігли вперед – їх цілком влаштовувала нічия.

У другому таймі картина повторилася. Лише за десять хвилин до кінця матчу глядачі побачили перший по-справжньому небезпечний момент: Пароло після подачі з флангу головою пробив у поперечину!

Ну а єдиний гол у матчі був забив на 88-ій хвилині: Едер отримав м’яч після вкидання з ауту. змістився уздовж лінії штрафної до центру і пробив точно в кут воріт Ісакссона – 1:0.

На останніх секундах в штрафний збірної Італії бало два падіння, але арбітр не наважився призначити пенальті.

фоли: 16-14

Інший матч другого туру в групі Е Бельгія – Ірландія пройде в суботу (початок – о 16:00).

Італія – Швеція – 1:0 (0:0)
Гол: Едер (88)
Жовті картки: Де Россі (69), Буффон (90) – Ольссон (89)

ІТАЛІЯ: Буффон, Барцальї, Джаккеріні, Бонуччі, К’єлліні, Де Россі (Мотта, 74), Кандрева, Флоренці (Стураро, 85), Пароло, Пелле (Дзадзен, 60), Едер

ШВЕЦІЯ: Ісакссон, Юханссон, Гренквіст, Ольссон, Лінделеф, Форсберг (Дурмаз, 79), Ларссон, Екдаль (Левицькі, 79), Чельстрем, Гвідетті (Берг, 86), Ібрагімович