fbpx

Холодний душ для Ferrari: На Гран-прі Австрії Феттель потрапив в аварію на швидкості 300 км/год (Відео аварії)

Чотириразовий чемпіон Формули-1 Себастьян Феттель невдало відсвяткував свій 29-й день народження.

3 липня іменинник розбив свій Ferrari на Гран-прі Австрії.

Інцидент стався на 26-му колі гонки. На стартовій прямій, де швидкість досягає більше 300 км/ год, у Феттеля несподівано лопнула задня шина. На щастя, німецький пілот зумів уникнути серйозних пошкоджень. Чого не скажеш про болід.

Втративши одного гонщика, честь Ferrari до самого фінішу відстоював Кімі Райкконен. У впертій боротьбі фін зумів приїхати на подіум, посівши третє місце. Переможцем гонки драматично став пілот Mercedes Льюїс Хемілтон, який на останньому колі атакував свого партнера по команді Ніко Росберга. Другим фінішував юний Макс Ферстаппен з Red Bull.