fbpx

Динамо – володар Суперкубку України-2016!

Сергій Ребров перервав власну серію невдач у Суперкубку України та вперше у своїй тренерській кар’єрі привів киян до тріумфу в цьому турнірі. Перший тайм пройшов за невеликою первагою донецького клубу. Даріо Срна та Тайсон мали хороші нагоди відзначитися, а Едуардо навіть забив, проте цей м’яч не було зараховано через офсайд.

Але вже на початку другого тайму Шахтар таки втілив свою перевагу в гол. Фред після передачі Марлоса прибрав на замасі Антунеша та пробив Шовковського. Після забитого голу Шахтар грав переконливіше, однак пропустив після помилки захисту при розіграші стандарту. Домагой Віда на 80-тій хвилині оформив свій черговий м’яч у ворота донеччан та перевів гру в серію пенальті.

У футбольній лотереї більше пощастило динамівцям, котрі перемогли з рахунком 4-3. Антигероями у складі Шахтаря стали Бернард та Євген Селезньов.

У підсумку, Шахтар програв свій перший матч під керівництвом Паулу Фонсеки. А Динамо, у свою чергу, вшосте у своїй історії та вперше за останні п’ять років виграло Суперкубок України.