Події
Дружина нардепа поділилась найкумеднішим фейком про чоловіка

Дружина народного депутата від “Самопомочі” Єгора Соболєва телеведуча Марічка Падалко розповіла, яка новина стала лідером у її особистому рейтингу фейків про чоловіка.

Про це Падалко написала у своєму Facebook.

Вона поділилась посиланням на новину, у якій йдеться про те, що нібито Єгор Соболєв писав їй повідомлення, що хоче відставки президента.

Реклама

Падалко розповіла, що це насправді вона написала повідомлення чоловікові про подробиці Дня Сім’ї, який відбувався у школі їхніх дітей.

Читайте також: ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО ВПЕРШЕ ПОКАЗАЛА СВОЮ ВНУЧКУ: ОПУБЛІКОВАНІ ФОТО І ВІДЕО

Як пояснила вона, це день, коли всі предмети в школі викладають батьки, або розповідають дітям про щось цікаве.

Так ось один з Татусів у Мані провів дуже цікавий, з її слів, урок про інформацію, її джерела і так далі. Але що було в кінці, я дізналася тільки сьогодні. Тато-вчитель попросив дітей записати на камеру, про що вони мріють, для історії. Маша захотіла першою: “Хочу, щоб в країні змінився президент. І щоб закінчилася війна”,
– написала Падалко.

А після їхньої доньки це почали повторювати вже й інші діти.

“Найкумедніше в цій історії те, що Тато, який проводив цей урок, працює в прес-службі Адміністрації Президента. Підозрюю, що оператор теж був з Банкової. Звісно, ми, батьки, це не обговорювали, в нас в країні свобода слова і думок, тим більше в дітей. Звісно, коли я вийшла зі школи, мені кортіло Єгору про це написати. Так і народилася “новина”, – пояснила Марічка Падалко.

Джерело.

Реклама

Реклама

Реклама

Related Post

facebook