Події
Читає Біблію і займається спортом.Черновецький розповів, як його сину живеться у в’язниці

Степан Черновецький схуднув, але не скаржиться, стверджує його батько. Колишній мер Києва Леонід Черновецький заявив, що його син у в’язниці Барселони страждає без комп’ютера та пише йому листи. В інтерв’ю “Сегодня” одіозний екс-очільник Києва сказав, що його син Степан має стерпні умови, однак перші два дні ув’язнення він не міг знайти собі місця.

Читайте також: СИН ЧЕРНОВЕЦЬКОГО ЖИВ У НЕЗАКОННО НАБУТОМУ БУДИНКУ ТА БУВ “МОЗКОМ” БАНДИ – ЗМІ

“Телефоном я з ним спілкуюся щотижня. Стьопа пише мені листи, і я йому відповідаю. Спілкуюся з ним зараз навіть більше, ніж коли він був на свободі, – постійно був зайнятий справами… Звичайно, морально він страждає, бо не знаходить відповіді на запитання: за що його переслідує іспанська поліція. Але тримається! Читає Біблію, займається спортом.

Каже, що ніколи не міг собі уявити такої ситуації, і перші два дні у в’язниці не знаходив собі місця: його просто душила несправедливість”, – пояснив колишній мер. За словами Черновецького, його син дещо схуднув у камері і живе за суровим розпорядком. “Йому досить тієї їжі, що дають у в’язниці.

Схуднув трохи, але йому до лиця! Зате все за суворим розпорядком! Дружина відвідує його щодня, сестра Христина, адвокат… Відчуває потребу в комп’ютері, тому що щодня треба віддавати сотні розпоряджень підлеглим – з ним працюють багато сотень людей. Але пристосувався і пише всім листи від руки… Бізнес, слава Богу, не зупинився”, – додав він. Сам екс-мер наголосив, що йому вже не вистачає енергії займатися справами сина і допомагає він хіба що порадами.

Нагадаємо, у Барселоні під час спецоперації із боротьби з фінансовими злочинами було заарештовано 11 осіб, серед яких Степан Черновецький і власник закладу – бізнесмен вірменського походження Арман Маїлян. Як повідомили у поліції, підозрювані використовували ресторан, відкритий 2014 року, для відмивання коштів.

Йдеться про махінації на суму в мінімум 10 мільйонів євро, які були інвестовані в нерухомість. Також було встановлено зв’язок із компаніями, розташованими на Кіпрі та Віргінських островах. Згодом були опубліковані фотографії затримання співробітниками поліції Степана. 15 липня Степана Черновецького взяли під варту без застави.

Джерело.