Дозвілля
Британські вчені вирахували найкраще число та час для кохання, аби завагітніти

Дослідники стверджують, що в Британії це правило спрацьовує. Нове дослідження, проведене у Великій Британії, виявило дату та час, у які необхідно зайнятись любов’ю, якщо ви хочете завагітніти і це – 2 січня о 22:36. Принаймні, у британців це спрацьовує.

Як пише Metro з посиланням на звіт Channel Mums, 23% пар бажають зачати дитину впродовж різдвяних свят, з них 17% пар так і зробили, а 6% – планують повторити цей досвід.

Статистика свідчить, що найбільше з усіх днів року британці народжуються 26 вересня. Виходить, що найвірогідніша дата зачаття таких дітей – 2 січня. Видання зазначає, що мабуть через це дату назвали – “Національний день запліднення”.

Реклама

Дослідження, проведене серед пар, показало, що в цей день найкраще насолоджуватись відпочинком удвох, коли новорічні зловживання вже в минулому, а на роботу йти ще не треба. В дослідженні також вказується, що час 22:36 обрано тому, що 71% пар займаються сексом саме в цю пору доби. Проте не уточнюється, як вони вирахували таймінг з точністю до хвилини.

Читайте також:В ЯКОМУ ВІЦІ ПАРИ ПЕРЕСТАЮТЬ ЗАЙМАТИСЯ СЕКСОМ

Джерело.

Реклама

Реклама

Реклама

Related Post