fbpx

“Боруссія” розгромила “Бенфіку” і вийшла у чвертьфінал Ліги чемпіонів

П’єр-Емерік Обамеянг оформив хет-трик і вивів німецький клуб у наступний раунд ЛЧ.

ортмундська “Боруссія” на своєму полі розгромила лісабонську “Бенфіку” у повторному матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів і вийшла в наступну стадію турніру.

Зустріч пройшла в середу в Дортмунді і завершилася перемогою господарів з рахунком 4:0. Хет-трик оформив П’єр-Емерік Обамеянг (4-а, 61-а і 85-а хвилини), ще один гол забив Крістіан Пулишич (59).

Перша гра, що відбулася в Лісабоні, закінчилася з рахунком 1:0 на користь “Бенфіки”.
Суперник німецького клубу по чвертьфіналу визначиться за підсумками жеребкування, яке відбудеться 17 березня в швейцарському Ньоні.