Авто
Автомобіль Tesla вбив свого водія

У США зафіксовано перший випадок загибелі водія за кермом «Тесли» при увімкненому автопілоті.

Водій електроседана Tesla Model S загинув у Флориді 7 травня 2016 року, але публіка про цей факт дізналася тільки зараз, коли виробник опублікував велику заяву з приводу події.

У документі йдеться, що водій «Тесли» їхав зі включеним автопілотом, коли на дорогу перпендикулярно виїхав трактор. Машина буквально в’їхав під причіп трактора — удар припав на верхню частину вітрового скла. Водій автомобіля 40 — річний Дошуа Браун — загинув.

Реклама

Читайте також: Чим небезпечна для водія гарнітура hands-free

Виробник відзначає, що автопілот не розпізнав перешкоду, так як причіп білого кольору перебував на тлі яскравого денного неба. З цієї ж причини не зреагував водій, який міг взяти керування на себе і спробувати уникнути зіткнення.

У компанії відзначають, що автопілот — це нова функція, тому під час її активації слід тримати руки на кермі і контролювати те, що відбувається на дорозі. При цьому, згідно зі статистикою компанії Ілона Маска, в режимі автопілота «Тесли» вже наїздили 130 тисяч практично безаварійних миль.

Щодо Tesla Model S з ініціативи Національного управління з безпеки на трасах США (NHTSA) розпочато розслідування. Експерти оцінять, потрібно оголошувати відкликання для 25 тисяч випущених машин, щоб усунути причини, здатні викликати аналогічні ДТП.

Джерело.

Реклама

Реклама

Реклама

Related Post

facebook