Дозвілля
Аутизм у дітей: стрес як причина хвороби (фото)

Якщо вчасно не діагностувати і не лікувати аутизм, захворювання стає частиною життя дитини та її сім’ї.

Тривале перебування в стресовому стані призводить до ряду захворювань різної складності. Особливо небезпечний стрес в дитячому віці і може привести до аутизму. Аутизм вражає все більше і більше дітей. У той час як 20 років тому, діагноз ставився в середньому 10 000 дітей, сьогодні в більшості західних країн ця цифра збільшилася до 150.

Діти з діагностованим аутизмом в перший рік розвиваються нормально. Між другим і третім роком їх розумовий розвиток порушується. Зовсім недавно завчені слова, такі як “мама” і “тато” – забуваються. Дитина перестає розуміти слова і фрази, з якими звертаються до нього. Згодом дитина забуває, що потрібно робити зі своїми іграшками. Через невеликий проміжок часу дитина перестає впізнавати своїх батьків і родичів, і відгукуватися на власне ім’я. Починає проявлятися  аномальна поведінка.

Реклама

Аутизм неминуче впливає на соціальну взаємодію дитини. Якщо не лікувати на ранніх стадіях, захворювання стає частиною життя дитини та її сім’ї.

Симптоми аутизму виникають через повну відсутность інтересу до інших людей або в загальному небажанні приєднатися до зовнішнього світу. Діти, які страждають аутизмом, занурюються в свій власний світ і спершу затримуються там на кілька хвилин, а потім на годину, і, нарешті, – назавжди. Ось чому з дітьми, що страждають на аутизм, потрібно починати працювати якомога раніше.

Медики твердо впевнені, що найчастіше саме сильний стрес викликає аутизм. Для того, щоб викликати поліпшення завжди необхідно виділяти досягнення і успіхи, навіть якщо вони незначні і несуттєві. Це заспокоює дитину. Спілкуватися з дитиною спокійно і стримано.

День дитини з аутизмом повинен бути спокійним і проходити за заздалегідь складеним режимом. Все повинно бути по годинах – годування, навчання, уроки і сон – завжди в один і той же час. Не слід часто знаходиться в місцях з великою кількістю людей. Подумайте про спорт або інше заняття, де дитина буде витрачати надлишкову енергію, бажано на свіжому повітрі. Більшість дітей з аутизмом – гіперактивні.

Читайте також:НА КИЇВЩИНІ БАТЬКИ ВИМАГАЛИ ВИГНАТИ З КЛАСУ ДИТИНУ-ІНВАЛІДА

В останні роки було виявлено кілька успішних методів боротьби з аутизмом . Прослуховування творів Моцарта є одними з кращих терапевтичних засобів для лікування хвороби. Інший ефективний метод – дельфінотерапія. Взаємодія дітей з аутизмом і дельфінів дає унікальні результати в 97% випадків. Як правило, будь-який контакт дітей з тваринами є корисним.

dytyna-autyzm

Джерело.

Реклама

Реклама
Загрузка...

Реклама

Related Post

facebook