Події
Астролог назвав найбільших “щасливчиків” 2017 року

У 2017 році зірки будуть найбільш прихильні до народженим під чотирма знаками Зодіаку: Скорпіон, Рак, Риби і Стрілець. Про це розповів астролог Влад Росс.

“Планета щастя і благословення – Юпітер – входить у зодіакальний знак Скорпіона. Тому Скорпіонам буде дуже таланити, особливо в другій половині року. Нарешті у них закінчаться складні ситуації. Багато Скорпіонів зможуть ризикувати, відкривати новий бізнес. Їх буде супроводжувати велика удача. Все, що вони будуть закладати в рік Півня, буде давати для них великий приріст на наступні 12 років”, – розповів він.

Астролог додав, що “щасливчиками” будуть також інші представники водної стихії – Раки та Риби. “У Раків дуже хороша ситуація в плані любові, стосунків. Це рік, коли потрібно народжувати дітей. Багато хто закохуватиметься, налагоджуватиме своє особисте життя. Багато буде змінюватися в родині. У 2017 році Ракам варто купувати нерухомість. І Ракам як нікому інакше буде таланить у лотерею і в азартні ігри”, – повідомив Росс.

Реклама

Щодо Риб, він зауважив, що 2017 рік найбільш успішним для тих із них, хто присвятив своє життя політиці. Крім того, представники цього знаку зможуть подорожувати, здійснювати “далекі мандри” – “в цьому плані у них все відмінно”, – а також “дуже добре налагоджувати особисте життя”. Риб-працівників творчих професій – музикантів, артистів, художників – “буде супроводжувати повний успіх у нових творчих проектах”. “Особливо великий успіх їх очікує в середині року і наприкінці”, – спрогнозував Росс. І додав: “Я дуже радий за Риб – у 2017 році вони знаходять свою хвилю, свою течію”.

До “щасливчиків” 2017 року астролог зарахував і Стрільців. За його прогнозами, “Стрільцям починає талатить як у кар’єрі, так і в політиці, вони можуть перетворювати нашу країну – на них чекає дуже велика удача”. “Нарешті, після 2-3 років перебування нещасливого Сатурна в Стрільці, він залишає цей знак. Таким чином, у представників цього знака з’являються “дуже великі можливості, особливо в плані бізнесу, грошей і досягнення впливових посад”.

Читайте також: Прикмети і заборони на Новий рік 2017

Джерело.

Реклама

Реклама

Реклама

Related Post

facebook