Дозвілля

5 поз, які допоможуть схуднути під час сексу 18+

Для того, щоб схуднути, не обов’язково бігти в спортзал. Схуднути можна і в ліжку, але активно рухаючись з коханою людиною.

Ми поділимось з вами новою дієтою любові.

Фахівці з вивчення рухів людини Університету Квебека провели нестандартний і відвертий експеримент, в якому брали участь кілька десятків пар. Мета дослідження була проста – дізнатися наскільки реально схуднути під час статевого акту.

Після декількох місяців стало відомо, що чоловік втрачає близько 5 калорій за хвилину сексу, а жінка – 3 калорії. Деяким парам вдалося спалити в ліжку до 400 калорій. У будь-якому випадку, секс – відмінна альтернатива кардіо-навантажень.

На думку вчених за 50 статевих актів цілком реально схуднути на 3-10 кг. Така суттєва різниця залежить від тривалості, темпу і вибраних поз.

Пропонуємо вам 5 найбільш ефективних позицій.

Поза Собака головою на схід

Жінка зверху, спиною до лежачого партнера. Спалюєте – 350 калорій.

Поза Ф’южн

Чоловік і жінка сидять на підлозі або на ліжку. Вона між його ніг, злегка відхилившись назад, він – кожен раз притягує її до себе. Спалюєте – 200 калорій.

Поза Гейша

Жінка лежить обличчям вниз, злегка розвівши ноги в сторони, а чоловік знаходиться зверху, ззаду. Спалюєте – 250 калорій.

Поза Амазонка

Чоловік лежить на спині, зігнувши ноги в колінах, а дівчина сідає на нього зверху, трохи нахилившись вперед. Спалюєте – 250 калорій.

Поза Чайний млин

Чоловік лежить на спині з розведеними в сторони ногами, жінка лягає на нього зверху, зводить стегна і, витягаючи ноги, починає сексуальні рухи. Спалюєте – 290 калорій.

Читайте також:В ЯКОМУ ВІЦІ ПАРИ ПЕРЕСТАЮТЬ ЗАЙМАТИСЯ СЕКСОМ

Джерело.

Related Post