Технології
5 ознак того, що ваш телефон прослуховують

У світі набирає обертів скандал з прослуховуванням телефонних переговорів світових лідерів спецслужбами, проте сьогодні прослуховувати телефони можуть не лише вони, але і звичайні громадяни. Як зрозуміти, що ваші розмови прослуховуються?

Втім зараз можливість прослуховувати телефони є не лише у спецслужб, – повідомляє Волинь і Світ.

Існують спеціальні шпигунські програми, які встановлюються на мобільні телефони і дозволяють іншим людям, наприклад, конкурентові або ревнивому чоловікові, стежити за вами. Батьки, які прагнуть встановити повний контроль над своєю дитиною, також можуть користуватися подібними програмами.

Реклама

Встановлена на мобільний телефон програма-шпигун здатна записувати телефонні розмови і перехоплювати смс-повідомлення, а потім відправляти їх на потрібну адресу. Вона також може копіювати номери зі списку контактів, передавати дані про місце розташування телефону і навіть дає можливість іншій людині чути все, що відбувається навкруги. Таким чином, вона перетворює ваш телефон на справжній ” жучок”.

У корпоративному телефоні може бути встановлений акумулятор із спеціальним чіпом, завдяки якому також з’являється можливість прослуховувати розмови і передавати дані.

Як визначити, чи встановлена на телефон шпигунська програма?

Читайте також: В Україні вперше протестували технологію 4G

Зазвичай подібне ПЗ ніяк себе не проявляє, його досить важко виявити. Але є певні ознаки, які можуть вказувати на його наявність.

1. Телефон занадто швидко сідає.

Ознакою того, що на мобільному телефоні встановлена програма-шпигун, може бути занадто швидка розрядка батареї. Якщо акумулятор телефону постійно гарячий, це теж не дуже хороший знак. Звичайно, проблема може бути в самому телефоні, особливо, якщо йому вже більше року. Проте перевірити його на наявність шпигунських програм все-таки коштує.

2. Дивності в роботі телефону.

Вас також повинні насторожити затримка при виключенні телефону, мимовільне перезавантаження і включення підсвічування.

3. Сторонні звуки в слухавці.

Якщо телефон прослуховується, під час розмови з іншим абонентом ви можете чути різні сторонні звуки, шуми і навіть чужі голоси.

Загрузка...

4. Перешкоди.

Приводом для занепокоєння може бути і те, що телефон, що лежить поряд з аудіоколонками, створює перешкоди, коли ви ним не користуєтеся. Це може означати, що шпигунська програма вийшла на зв’язок з іншим телефоном і без вашого відома передає йому дані.

5. З’єднання з абонентом встановлюється довго.

Якщо ви стали помічати, що коли ви телефонуєте кому-небудь, з’єднання з абонентом встановлюється довго, і точно також роз’єднання стало займати більше часу, це теж може бути ознакою прослуховування. Пояснюється це тим, що шпигунським програмам необхідно деякий час для того, щоб ” уклинитися” в розмову.

У цій ситуації краще всього показати телефон фахівцеві.

Джерело.

Реклама

Реклама

Реклама

Related Post

facebook